Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.
  • Дата: 14-11-2018, 12:06
14-11-2018, 12:06

Традиційно у  Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №5  відбувається низка заходів, присвячених  вшануванню мови.

Святкування розпочалося з повідомлень лекторської групи 9-В класу про мецената й філантропа Петра Яцика, відомого своїм вагомим внеском у  розвиток українознавства на Заході.

У фойє школи діти мали змогу ознайомитися з різнобарвними стіннівками «Наш скарб – рідна мова», які підготували учні школи.

За традицією ,в цей бажаючi   беруть участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика. Діти плідно попрацювали над конкурсними завданнями. Переможці шкільного етапу представлятимуть нашу школу на міському етапі.

Об 11годині  учнi разом із учителями долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Не забувайте настанову М.Рильського: «Як парость виноградної лози,

плекайте мову… це пишний яр, а не сумне провалля»

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. 9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.