Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Зустріч з доцентом кафедри філології
  • Дата: 16-02-2016, 09:44
16-02-2016, 09:44

Зустріч з доцентом кафедри філології

Учні п’ятої школи завжди радо вітають в своїх стінах гостей. 09 лютого до учнів 9-А класу завітав Валерій Іванович Романько – доцент кафедри філології Донбаського Державного педагогічного університету, поет, укладач та редактор багатьох літературних збірок. Розповів Валерій Іванович учням про поетів Слов’янщини. А найголовніше та найпочесніше – отримання подарунків з рук видатної людини.

В рамках роботи публіцистичного гуртка учні школи – активні учасники літературних зустрічей в центральній міській бібліотеці, центрі громадських ініціатив «Теплиця». Найактивнішими є учні 9-А класу. І саме в цей день з рук Валерія Івановича отримали збірки віршів поетів Слов’янщини та слова щирої подяки за виступи Світлана Шишаєва, Ірина Головко та Максим Панчук.

Дякуємо також іншим учням – активним літераторам та декламаторам – Валерії Лихо, Марині Головко, Михайлу Ореховському, Марині Мирик з 10-А класу, Валерії Чириній з 11-Б класу, Юлії Потаповій з 9-Б класу. Особлива подяка класному керівникові та учителю української мови та літератури Світлані Володимирівні Новосельцевій. Сподіваємося на подальшу співпрацю з видатними та талановитими людьми нашого міста.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)