Офіційний сайт школи №5 » Новини » Міжнародний день рідної мови.
  • Дата: 3-03-2020, 08:33
3-03-2020, 08:33

Міжнародний день рідної мови.

Щороку 21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови.

Це свято відзначають щорічно, починаючи з 2000 року. Воно було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО в Парижі восени 1999р. Для нашої країни це торжество є особливо актуальним, оскільки Україна є рідною не лише для українців, а й великої кількості людей інших національностей і народностей.

З цього приводу в нашій школі була організована виставка плакатів, а лекторська група під керівництвом Новосольцевої С.В. розповідала про значущість цього свята та закликала до пізнання духу української мови. Цей захід був дуже корисним для учнів ЗОШ №5, надихнув поважати, любити, цінувати та пишатися нашою мовою.

Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови.