Офіційний сайт школи №5 » Дістанційне навчання » Як вчитися, якщо немає світла: поради батькам
  • Дата: 1-02-2023, 15:50
1-02-2023, 15:50

Як вчитися, якщо немає світла: поради батькам

Категория: Дістанційне навчання

Через відключення електроенергії українські школярі мають значні проблеми із навчанням. Школи при цьому змушені підлаштовуватися під ситуацію.

Проте освітяни разом із батьками та учнями шукають вихід, як зробити освітній процес безперервним.

Кілька корисних порад щодо навчання під час відсутності світла:

• завантажте підручники, якщо немає паперових, або роздрукуйте декілька сторінок;
  • заряджайте гаджети своєчасно;
  • користуйтеся Пунктами незламності;
  • слідкуйте, щоб дитина за наявності світла під'єдналася до уроків;
  • за можливості, контролюйте виконання завдань у Google-класі або інших платформах.

Для дистанційного навчання в Україні запровадили електронні додатки. Вони допоможуть учням вчитися. Навіть в умовах відключення світла та у режимі відсутності інтернету.

Зокрема, учні під час навчання можуть використовувати наступні додатки:

• Ø «електронна бібліотека» на порталі Модернізації змісту освіти. Вона містить 1335 підручників з 1 по 11 клас;
  • Ø видавництво «Ранок» — учням і педагогам надали відкритий доступ до електронних підручників для 1 — 5 класу;
  • Ø компанія EdPro відкрила до 1 грудня безоплатний доступ до електронних підручників;
  • Ø на платформі «Українська школа онлайн» є 2500 навчальних курсів. До кінця року завантажать ще 1000;
  • Ø також запустили застосунок «Вивчаю. Не чекаю». Він дозволяє в умовах відсутності інтернету учням 1 — 4 класів опановувати контент.