Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Вітаємо Світлану Йосипівну Борисову
  • Дата: 9-02-2022, 14:33
9-02-2022, 14:33

Вітаємо Світлану Йосипівну Борисову

Вітаємо Світлану Йосипівну Борисову - учителя початкових класів з успішним проходженням сертифікації!

Сертифікація педагогічних працівників - досить відповідальний крок для учителя. Це своєрідне ЗНО з професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання, це вміння зробити самооцінювання власної педагогічної майстерності, це можливість представити свій практичний досвід роботи відповідно до критеріїв, зазначених у Методиці експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення їх практичного досвіду роботи.

Зичимо міцного здоров’я, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок та успішних звершень задуманих справ, єдності у відстоюванні професійних інтересів, талановитих і небайдужих вихованців!