Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Соборна, вільна, кольорова!
  • Дата: 30-01-2019, 08:44
30-01-2019, 08:44

Соборна, вільна, кольорова!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

В ЗОШ № 5 пройшла низка заходів, присвячених цій історичній події: урочиста лінійка, тематичні уроки, інформаційні п’ятихвилинки, виховні години. Організовано виставку дитячих малюнків «Україна: схід – захід разом». Працював Клуб цікавих зустрічей, в рамках роботи якого девятикласники зустрілись із працівником міського краєзнавчого музею Ступко В.І. В бібліотеці працювала тематична виставка.

Соборна, вільна, кольорова! Соборна, вільна, кольорова! Соборна, вільна, кольорова! Соборна, вільна, кольорова! Соборна, вільна, кольорова! Соборна, вільна, кольорова!