Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Любіть Україну і пісню її солов’їну!
  • Дата: 4-03-2019, 08:23
4-03-2019, 08:23

Любіть Україну і пісню її солов’їну!

1 березня в ЗОШ № 5 пройшов щорічний фестивальу української пісні, в якому взяли участь колективи 5-7 класів. Всі класи старанно готувалисьдо цього заходу. Він вийшов яскравий, колоритний, веселий. Учні продемонстрували творчисть, акторську майстерність, вокальні дані, хореографічні здібності. Зі сцени лунали народні та сучасні українські пісні:

від 5-А класу прозвучала позитивна «Пісня про Україну»;

від 5-Б – запальна «Смерека»;

5-В клас переконливо закликав «Не стидайся, то твоя земля!»;

а учні 6-А дружньо повторювали:  «А ми бажаєм вам добра!»,

6-Б

З вуст дівчат 6-В пролунав ліричний «Човен»,

колектив 7-А поєднав і музику, і пісню ,і театральну виставу, заспівавши класичну

«Ти ж мене підманула»,

7-Б дивував «Чарівною скрипкою»,

учні 7-В заспівали український бренд «Червона рута».

По завершенні всі класи були відмічені грамотами за перемогу у певній номінації. Фестиваль залишив безліч позитивних емоцій, гарного настрою та позитиву.

Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну! Любіть Україну і пісню її солов’їну!

Март 2019 (3)
Февраль 2019 (2)