Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Пісня – душа народу.
  • Дата: 3-04-2018, 09:26
3-04-2018, 09:26

Пісня – душа народу.

Категория: Школьная жизнь, Фотоальбом

В школі серед колективів 5-7 класів пройшов щорічний сімнадцятий фестиваль української пісні. Колективи проявили креативність, творчість, акторські якості. Зі сцени звучали як народні українські пісні, так і сучасні. Поруч з дітьми, як завжди, були їх класні керівники, які переживали та підтримували. А деякі з них, навіть, виступали разом зі своїми класами.

Фестиваль пройшов у дружній позитивній атмосфері. Зал підспівував та підтримував виступаючих. Кожен виступ був неперевершеним, яскравим, колоритним, тому кожному класу дісталась перемога у певній номінації.

Пісня – душа народу.Пісня – душа народу.Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу. Пісня – душа народу.

Октябрь 2018 (5)
Сентябрь 2018 (5)