Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » "Солдатські вдови...Журавки сиві".
  • Дата: 4-11-2019, 08:45
4-11-2019, 08:45

"Солдатські вдови...Журавки сиві".

Учнями 9-Б на чолі с класним керівником Світланою Миколаївною Осадчою було проведено захід до річниці з дня визволення України від фашистських загарбників "Солдатські вдови...Журавки сиві".

Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв в руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. З нагоди відзначення цієї дати по класах було проведено виховні години, відеоуроки, уроки-роздуми.

"Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві". "Солдатські вдови...Журавки сиві".

Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (10)