• Дата: 4-11-2019, 08:45
4-11-2019, 08:45

"Солдатські вдови...Журавки сиві".

"Солдатські вдови...Журавки сиві".Учнями 9-Б на чолі с класним керівником Світланою Миколаївною Осадчою було проведено захід до річниці з дня визволення України від фашистських загарбників "Солдатські вдови...Журавки сиві".

Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв в руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. З нагоди відзначення цієї дати по класах було проведено виховні години, відеоуроки, уроки-роздуми.

• Дата: 4-11-2019, 08:40
4-11-2019, 08:40

#SpeakUpUkraine

#SpeakUpUkraineВ рамках реалізації виконання третього завдання було проведено освітній тренінг "Особливості безпеки пішоходів" для учнів 8-11 класів. З метою привернути увагу дітей до цієї проблеми, збудити в них свідоме ставлення до дотримання правил дорожнього руху, відповідальність за власне життя! Учні переглянули відео-уолки на платформі FRoSH. Після чого вони закріпили отримані отримані знання.