• Дата: 8-11-2019, 08:12
8-11-2019, 08:12

Звіт про виконання третього завдання Хештег-марафону #SpeakUpUkraine

Категория: ---

Звіт про виконання третього завдання Хештег-марафону #SpeakUpUkraineТема: освітній тренінг «Особливості безпеки пішоходів», теоретичний-практичний тренінг «Безпека в автомобілі. Надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП». Суть ідеї: 1 листопада 2019 в актовому залі було проведено освітній тренінг «Особливості безпеки пішоходів» до участі в ньому було залучено школярів 8-11 класів. Першим етапом заходу був перегляд відеоуроків на платформі FRoSH. З метою закріплення здобутих знань формою роботи наступного етапу було обрано рольову гру з активним залученням учнів та педагогів. Отже набутий досвід можна було ефективно застосувати на практиці, перевірити свою підготовку, здатність швидко реагувати в екстремальній ситуації.