• Дата: 12-11-2019, 10:58
12-11-2019, 10:58

Ми підкорили Говерлу!

Ми підкорили Говерлу!Вже стало доброю традицією колективу п’ятої школи під час канікул подорожувати, щоб дізнатись, побачити, почути новеньке з історії, географії, літератури, фольклору нашого, українського, народу. Остання подорож була незабутньою. Ми побували на найвищій вершині України (2061 метри) – Говерлі, подолавши шлях понад 4500 метрів (адже саме такої довжини була траса підйому на вершину). Було нелегко, але краєвиди, які нас оточували заставляли радіти, емоції переповняли, бажання побачити більше захоплювало, дружні слова товаришів по команді підбадьорювали. Через 3 години від початку сходження мета була досягнута! На самісінькій вершині ми побачили Пам’ятний знак меморіального комплексу Карачун, м. Слов’янськ, в мініатюрі. Над ним майорів прапор України, а поруч ми встановили прапор із надписом «Донбас. Слов’янськ. Школа № 5».