• Дата: 1-11-2019, 14:26
1-11-2019, 14:26

"Завзяті козаки"

"Завзяті козаки"14 жовтня рій "Завзяті козаки" прийняв учасмть в обласному патріотичному вишколі Теренова гра - козацький квест "Ми - юні захисники України". Учні відвідали 20 цікавих локацій та отримали величезне задоволення від їх проходження. Наприкінці заходу рій отримав грамоту та подарунки.

• Дата: 1-11-2019, 14:17
1-11-2019, 14:17

Cтворення етнографічного куточка.

Cтворення етнографічного куточка.17 жовтня 2019 року в нашій школі закладено першу цеглинку нової справи. А точніше, розпочато створення етнографічного куточка. Учні та працівники навчального закладу розбили калиновий сад, висадивши 28 кущів цього прекрасного символу нашої держави, які навесні будуть радувати око своїм цвітом, а восени подарує стиглі червоні ягоди. Згодом в цьому куточку з’являться макет української хати, тин, криниця з лелеками, а біля неї – верба. Адже без верби та калини нема України. А наприкінці роботи і діти, і дорослі вирішили, що не вистачає квітів – красуні-мальви, яскравої гайстри, вогняного чорнобривця та домовились обов’язково посіяти їх навесні.

• Дата: 1-11-2019, 14:13
1-11-2019, 14:13

"Будь яскравим - будь живим".

"Будь яскравим - будь живим".Звіт про виконання другого завдання нашої команди #0001 #SpeakUpUkraine #TrafficChallenge

Тема: "Будь яскравим - будь живим". Проводиться для того, щоб привернути увагу до кольору вашого одягу та наявності світловідбиваючих елементів на ньому.

Суть ідеї: нещодавно в нашому місті трапилось кілька дорожньо транспортних пригод у темну пору доби. Зазвичай постраждалі в ДТП пішоходи не користуються жодними світловідбиваючими елементами та мають темний одяг.

• Дата: 1-11-2019, 14:08
1-11-2019, 14:08

Звіт про виконання пешого завдання нашої команди #0001 #SpeakUpUkraine #TrafficChallengeТема: виставка малюнків «Я – учасник дорожнього руху», подорож у «Країну дорожніх знаків», інформаційно-цифровий квест «Дорога до школи», інсталяція «TRAFFIC SAFETY».

Суть ідеї: діти молодшого шкільного віку просто обожнюють малювати й перше, що вони запропонували, - це провести конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів, щоб нагадати дітям молодшої ланки, що вони є учасниками дорожнього руху. Роботи-переможці передали в Донецький юридичний інститут МВС України для участі в конкурсі малюнків «Мій кращій друг – безпечний рух».