Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » "Будь яскравим - будь живим".
  • Дата: 1-11-2019, 14:13
1-11-2019, 14:13

"Будь яскравим - будь живим".

Звіт про виконання другого завдання нашої команди #0001 #SpeakUpUkraine #TrafficChallenge

Тема: "Будь яскравим - будь живим". Проводиться для того, щоб привернути увагу до кольору вашого одягу та наявності світловідбиваючих елементів на ньому.

Суть ідеї: нещодавно в нашому місті трапилось кілька дорожньо транспортних пригод у темну пору доби. Зазвичай постраждалі в ДТП пішоходи не користуються жодними світловідбиваючими елементами та мають темний одяг.

Наша команда розпочала свою діяльність з написання публічного офіційного листа-запиту до місцевої державної адміністрації з проханням допомогти вирішити цю проблему для всіх шкіл міста. Зняли відеоролік та розмістили QR-код з посиланням на нього у листівці. З метою використання під час проведення акції. Наша листівка була лаконічною, спонукальною, креативною, сучасною, інформативно змістовною та доступною для розуміння будь-якою віковою категорією. Сучасний метод - QR-код спростив роботу й додав зручності у використанні. 21.10.2019 р. на Соборній площі нашого міста ми провели акцію "Будь яскравим-будь живим". До неї ми залучили місцеву телекомпанію "САТ плюс" та репортерів газети "Діловий Слов'янськ". Зібравшись великою групою дітей та дорослих, ми поділилися на окремі сектори у кожного з яких було своє чітко визначене завдання,що мало на меті максимально лаконічно та яскраво донести потрібну інформацію до глядачів та учасників. Головним акцентом нашої роботи був вплив через посередництво аудіотехніки.

Поліція не залишилась байдужою до нашого заклику про допомогу. Патрульні поліцейські разом із працівниками ювенальної превенції вийшли на вулиці, щоб розповісти про ефективність світловідбиваючих елементів.

Наш культурний проект мав на меті привернути увагу громадськості до порушеної проблеми, збудити в людях свідоме ставлення до дотримання правил дорожнього руху, відповідальність за власне життя.

Вплив на дорожню безпеку: учні нашої школи й усі, хто долучився до акції, виявили неабияку активність, поглибили свої знання з правил дорожнього руху, навчились застосовувати їх на практиці.

Кількість виконавців: 29 (члени команди, працівники поліції та ювенальної превенції, ЗМІ)

Кількість людей, яка була охоплена: 34 учні, 120 листівок роздали, окрім цього можливість опосередковано взяти участь в нашій акції мали можливість усі мешканці міста. Працівники відділу освіти вже зібрали інформацію про потрібну кількість комплектів світловідбиваючих елементів та найближчим часом забезпечать ними школи міста.

Посилання на ЗМІ: публікація у газеті "Діловий Слов'янськ":

Телеканал "САТ плюс":

Міська група Інстаграм:

Результати:

Слов'янська міська рада розглянула звернення команди та підтримала нашу турботу про дітей. На теперішній час відділ освіти збирає дані щодо кількості світловідбиваючих комплектів для усіх загальноосвітніх навчальних закладів та шукає постачальників.

ЗМІ активно залучалися до нашої роботи, взяли участь у нашій акції, працювали у співробітництві з дітьми, що дало змогу привернути увагу громадськості до актуальної проблеми.

В наслідок проведення акції значно зросла самосвідомість, самоорганізація та дисциплінованість дітей середнього та старшого шкільного віку. А це дає надію на те,що кількість небезпечних ситуацій за участі школярів на дорогах значно зменшиться.

"Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим". "Будь яскравим - будь живим".