Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Звіт про виконання пешого завдання нашої команди #0001 #SpeakUpUkraine #TrafficChallenge
  • Дата: 1-11-2019, 14:08
1-11-2019, 14:08

Тема: виставка малюнків «Я – учасник дорожнього руху», подорож у «Країну дорожніх знаків», інформаційно-цифровий квест «Дорога до школи», інсталяція «TRAFFIC SAFETY».

Суть ідеї: діти молодшого шкільного віку просто обожнюють малювати й перше, що вони запропонували, - це провести конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів, щоб нагадати дітям молодшої ланки, що вони є учасниками дорожнього руху. Роботи-переможці передали в Донецький юридичний інститут МВС України для участі в конкурсі малюнків «Мій кращій друг – безпечний рух».

З учнями других класів ми відправились у захоплюючу та цікаву подорож «Країною дорожніх знаків». А відмінне їх знання – запорука безпеки дитини на вулиці. На головній площі міста захід відбувався в декілька етапів: 1. Проведення вікторини з метою діагностики якості знань дітей із ПДР. 2. Рухливі ігри, що сприяли підвищенню активності учнів. 3.Знайомство зі знаками ДР за участі поліцейських. 4. Відтворення вивчених знаків за допомогою малюнків на асфальті.

Враховуючи цікавість дітей до новітніх технологій ми запропонували їм інноваційний вид роботи – пошук та віртуальну візуалізацію – моделювання дорожніх знаків, а закріпляли ці знання граючи в пізнавальну гру «Дорога до школи».

Візуалізація є найкращим способом запам’ятовування інформації учнями. Тож, скориставшись місцем розташування нашої школи на центральній вулиці міста, ми зробили яскраву та змістовну інсталяцію «TRAFFIC SAFETY».

Мета: Знання ПДР – озброює дитину, запобігає будь-якій небезпеці, допомагає зорієнтуватися в незвичній ситуації. Підвищує впевненість у своїх силах!

Вплив на дорожню безпеку: звичайно ситуація суттєво змінилась на краще, бо діти стали більш обізнаними, теоретично підкованими, впевненими в собі й своїх знаннях. А саме це дає надію на подальшу перспективну роботу з вивчення ПДР.

Кількість виконавців: у цілому враховуючи всі проведені заходи в проекті було задіяно 46 осіб. Це поліцейські, головний спеціаліст відділу освіти, класні керівники молодшої ланки, вчителі інформатики, адміністрація школи.

Кількість людей, яка була охоплена: усі 875 учнів нашої школи були охоплені заходами в рамках проекту. Окрім цього можливість опосередковано взяти участь в наших заходах мали можливість усі мешканці міста.

Публікація у ЗМІ: https://slavdelo.dn.ua/2019/10/12/komanda-oosh-5-u-slov-yansku-stala-pershoyu-u-heshteg-marafoni/