Офіційний сайт школи №5 » Новини » Заходи із відзначення Дня Пам’яті та Примирення
  • Дата: 10-05-2018, 08:22
10-05-2018, 08:22

Заходи із відзначення Дня Пам’яті та Примирення

Категория: Новини, Життя школи, Фотоальбом

Протягом 4-8 травня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 пройшли заходи із відзначення Дня Пам’яті та Примирення, Дня Перемоги над нацизмом. Заходами були охоплені всі вікові категорії учнів.

Для учнів початкової школи були проведені виховні години «Пам’ятаємо. Перемагаємо.», під час яких учні дізнались та поглибили свої знання щодо основних етапів ІІ Світової війни, героїв цієї війни, розповіли про членів своїх родин, які воювали.

Для учнів середньої ланки також були проведені виховні години. Дуже цікавим та змістовним був матеріал, який вони отримали під час відео уроків з обговоренням «Українці, які в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» з використанням відеоісторій Українського інституту національної пам’яті.

Учні старшої школи підготували та провели для однолітків літературно-музичну композицію «Пам'ять… Вона нетлінна та вічна». Десятикласники відвідали міський музей, де переглянули відеоматеріал про хід ІІ Світової війни, поглибили знання про звільнення Слов’янська, мали дискусію із працівником музею «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра»

Екскурсоводи 10-Б провели екскурсії для молодших школярів у шкільному музеї бойової слави.

Також, традиційно, було оформлено виставку дитячих малюнків «Шляхами героїв, шляхами боїв» та виставку літератури у шкільній бібліотеці.

Без сумнівів, пам'ять про ті страшні події ІІ Світової війни повинна жити у наших серцях, а вся переглянута та почута інформація сприятиме вихованню гідного громадянина та патріота нашої держави.