Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Cтворення етнографічного куточка.
  • Дата: 1-11-2019, 14:17
1-11-2019, 14:17

Cтворення етнографічного куточка.

17 жовтня 2019 року в нашій школі закладено першу цеглинку нової справи. А точніше, розпочато створення етнографічного куточка. Учні та працівники навчального закладу розбили калиновий сад, висадивши 28 кущів цього прекрасного символу нашої держави, які навесні будуть радувати око своїм цвітом, а восени подарує стиглі червоні ягоди. Згодом в цьому куточку з’являться макет української хати, тин, криниця з лелеками, а біля неї – верба. Адже без верби та калини нема України. А наприкінці роботи і діти, і дорослі вирішили, що не вистачає квітів – красуні-мальви, яскравої гайстри, вогняного чорнобривця та домовились обов’язково посіяти їх навесні.

Cтворення етнографічного куточка. Cтворення етнографічного куточка. Cтворення етнографічного куточка. Cтворення етнографічного куточка.

Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (10)