Офіційний сайт школи №5 » Звіт про виконання третього завдання Хештег-марафону #SpeakUpUkraine
  • Дата: 8-11-2019, 08:12
8-11-2019, 08:12

Звіт про виконання третього завдання Хештег-марафону #SpeakUpUkraine

Категория: ---

Тема: освітній тренінг «Особливості безпеки пішоходів», теоретичний-практичний тренінг «Безпека в автомобілі. Надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП».

Суть ідеї: 1 листопада 2019 в актовому залі було проведено освітній тренінг «Особливості безпеки пішоходів» до участі в ньому було залучено школярів 8-11 класів. Першим етапом заходу був перегляд відеоуроків на платформі FRoSH. З метою закріплення здобутих знань формою роботи наступного етапу було обрано рольову гру з активним залученням учнів та педагогів. Отже набутий досвід можна було ефективно застосувати на практиці, перевірити свою підготовку, здатність швидко реагувати в екстремальній ситуації.

5 листопада 2019 року в актовому залі було проведено теоретичний-практичний тренінг «Безпека в автомобілі. Надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП». Для його проведення було запрошено співробітників патрульної поліції Наталю та Ганну. Спершу запрошені фахівці докладно, обґрунтовано виклали важливу інформацію, застосувавши у своїй лекції відеосюжети, мотиваційні відеороліки, наочність. Після низки запитань до глядачів, переконавшись у повному розумінні й усвідомленні здобутих знань, представники поліції перейшли до виконання практичних вправ. Передусім вони продемонстрували засоби необхідні для надання першої домедичної допомоги постраждалим у ДТП. Навчили глядачів правильно оцінювати ситуацію на дорозі, рівень небезпеки й загрози життю. Докладно пояснивши, як практично застосовувати засоби надання першої домедичної допомоги, запропонували учасникам тренінгу спробувати самостійно її надавати. Набутий досвід допоміг не тільки практично застосовувати знання, а й не розгубитися в складній ситуації, контролювати свої дії, об’єктивно оцінювати всі чинники.

Мета: розширити знання з правил дорожнього руху. Навчитися правильно поводитися в небезпечній ситуації. Виконувати всі етапи надання першої допомоги. Застосовувати здобуті знання на практиці. Виховувати здатність самоконтролю, самодисципліни та швидкої реакції. Аби в як найефективніший спосіб допомогти постраждалим й не створити загрози для власного життя.

Вплив на дорожню безпеку:  Учасники тренінгу суттєво збагатили свій досвід, розширили знання, сформували вміння й навички правильної поведінки в небезпечній ситуації. Пройнялися вагомістю порушеної проблеми. Усвідомили необхідність упровадження подібних занять систематично в навчально-виховному процесі.

Кількість виконавців: 21 людина (члени команди, співробітники поліції, вчителі)

Кількість людей, яка була охоплена: 232 -учні 8-11 класів, 173 – вчителі та батьки учнів.

ЗМІ:  https://slavdelo.dn.ua/2019/11/06/domedichna-dopomoga-ta-bezpeka-u-avtomobili-trening-dlya-batkiv-u-oosh-5-u-slov-yansku/

Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (10)