Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Кроками історії нашого народу.
  • Дата: 7-11-2017, 14:45
7-11-2017, 14:45

Кроками історії нашого народу.

Протягом 23-27 жовтня 2017 року в загальноосвітній школі № 5 було проведено ряд історико-патріотичних заходів.

23-24 жовтня вони були присвячені 70 – тим роковинам масової депортації цивільного населення західноукраїнських областей до Карагандинської, Архангельської, Вологодської, Кемеровської, Кіровської, Молотовської, Свердловської, Свердловської, Тюменської, Челябінської та Читинської областей колишнього СРСР, що увійшли в історію під кодовою назвою операція «Захід», коли протягом одного дня примусово виселили понад 76 тис. осіб. Про це розповіла лекторська група та провели уроки-роздуми для старшокласників.

27 жовтня було проведено урочистості щодо визволення України від фашистських загарбників: виховні години, урочисті лінійки, виставка малюнків.

Всі дати були висвітлені в тематичних виставках у шкільній бібліотеці.

Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу. Кроками історії нашого народу.