Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи»
  • Дата: 23-01-2020, 08:19
23-01-2020, 08:19

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 пройшло засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи», під час якого

акцентовано увагу на наскрізному процесі виховання, опрацьовані цінності людини, які призвана виховувати школа згідно з Концепцією НУШ, розглянуті зовнішні та внутрішні виклики сучасного виховання.

Під час засідання також акцентувалась увага на засадах сучасного виховання, якими є дитино центризм, повага, рівність, патріотизм, холізм, діалогічність.

Під час практичної частини  розглянули яким має бути педагог нової української школи, склали його портрет, які особливості розвитку психо-фізичної та емоційної сфери дітей різного віку, розглянули активні форми роботи з дітьми та молоддю, зокрема метод 6 W, сократівський діалог, тощо.

Робота була плідною, такою, що спонукає до подальшої творчості.

Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи» Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи» Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи» Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи» Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи» Засідання педагогічної ради «Нова українська школа: нові підходи до виховної роботи»