Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Сучасна «Кайдашева сім'я» в нашій школі
  • Дата: 23-01-2020, 08:26
23-01-2020, 08:26

Сучасна «Кайдашева сім'я» в нашій школі

17.01.2020р. в актовій залі нашої школи відбувся надзвичайний перфоманс - інсценування повісті І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я", підготовлене Сулімою Яною Ігорівною та учнями старших класів. Не зважаючи на те, що цей твір написаний у 1878 році, і в ньому описане повсякденне життя селянства, розкриваються деякі риси вдачі українського народу, його індивідуалізм, прагнення жити окремим, самостійним життям, його зміст є актуальним і сьогодні. Постановка була осучаснена,тому глядачі з цікавістю спостерігали за героями цього дійства.

Февраль 2020 (8)
Январь 2020 (11)