Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Військово-спортивна гра "Маю честь"
  • Дата: 4-12-2020, 13:58
4-12-2020, 13:58

Військово-спортивна гра "Маю честь"

4 грудня учні 11-А зібрались на військово-спортивну гру, присвячену Дню Збройних Сил України, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. На команди чекали складні випробування: радіаційна небезпека, перша медична допомога, сильний військовий, армреслінг, стрибки у мішках та інші. Усі учні проявили неабиякі здібності й продемонстрували прекрасну фізичну підготовку. Тож обидві команди були гідними перемоги. А грамоти були вручені за номінаціями.