Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".
  • Дата: 16-12-2020, 08:44
16-12-2020, 08:44

Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".

У вересні 2020 року учнів нашої школи брали участь у Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня". Результати надійшли на початку грудня 2020 року. Всього було 51 учасників, з них 10 школярів отримали «Відмінний результат», 27 – «Добрий результат». Всі отримали сертифікати та подарунки. Дітей підготували вчителі фізики Костенко Тетяна Андріївна та Токар Василина Геннадіївна. Дякуємо за участь!!!

Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня". Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня". Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня". Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня". Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".

Архiв новин

Январь 2021 (9)