• Дата: 16-12-2020, 08:44
16-12-2020, 08:44

Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".

Активна участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".У вересні 2020 року учнів нашої школи брали участь у Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня". Результати надійшли на початку грудня 2020 року. Всього було 51 учасників, з них 10 школярів отримали «Відмінний результат», 27 – «Добрий результат». Всі отримали сертифікати та подарунки. Дітей підготували вчителі фізики Костенко Тетяна Андріївна та Токар Василина Геннадіївна. Дякуємо за участь!!!

• Дата: 16-12-2020, 08:40
16-12-2020, 08:40

Урок безпеки в інтернеті

Урок безпеки в інтернетіВ рамках кампанії «16 днів проти насильства» в початкових класах було проведено Уроки безпеки в інтернеті. Вони проходили в цікавій ігровій формі. Учителі разом з дітьми порушили важливі теми спілкування в чатах, соціальних мережах, можливого кібербулінгу та шахрайства. Відомо, що багато хто продовжив обговорення цієї теми вдома з батьками та рідними.