• Дата: 15-12-2020, 08:29
15-12-2020, 08:29

16 днів проти насильства

16 днів проти насильстваЗ 25 листопада по 10 грудня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 пройшли заходи в рамках кампанії «16 днів проти насильства». Це були уроки-роздуми, круглі столи для учнів середньої та старшої ланки. Молодші школярі провели спілкування «Безпека в інтернеті». Як не стати жертвою насильства?

• Дата: 15-12-2020, 08:21
15-12-2020, 08:21

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.