Офіційний сайт школи №5 » Новини » 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
  • Дата: 15-12-2020, 08:21
15-12-2020, 08:21

Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.
   Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.
  До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в школі були проведені такі заходи: книжкова виставка "Стежками Чорнобильського лиха", інформаційні хвилинки "Наслідки аварії" та диспути "Чи завжди атом мирний?!"