Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.
  • Дата: 3-05-2017, 15:42
3-05-2017, 15:42

Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.

28 квітня в загальноосвітньої школи № 5 пройшов цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цій подій в історії нашої країни були присвячені виховні години, учні 9-Б класу підготували літературно-історичну композицію. Одну із сторінок свого виступу дев’ятикласники присвятили розповіді про долі учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: розповіли про перших героїв-ліквідаторів, про участь пожежних та військових. Та ніщо не може порівнятись із розповіддю очевидця даних подій, тому учні запросили на захід  Валерія Івановича Суханова, який розповів дітям картину власних спостережень за подіями 26 квітня 1986 року. Також на заході були передбачені відео сюжети, які підкреслюють трагічність подій Чорнобильської катастрофи.

Старшокласники випустили стіннівки,  учні середньої школи намалювали малюнки, присвячені даній темі.

Сподіваємось, що вся інформація залишила в серцях учнів слід пам’яті про трагічну сторінку в історії нашої країни, про самовідданість людей, які ліквідували наслідки аварії.

Виносимо велику подяку Валерію Івановичу Суханову за надану розповідь та Наталії Іллівні Колесниковій – класному керівникові 9-Б класу за підготовку заходу.

Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.