• Дата: 3-05-2017, 15:42
3-05-2017, 15:42

Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.

Цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.   28 квітня в загальноосвітньої школи № 5 пройшов цикл заходів присвячених річниці Чорнобильської катастрофи. Цій подій в історії нашої країни були присвячені виховні години, учні 9-Б класу підготували літературно-історичну композицію. Одну із сторінок свого виступу дев’ятикласники присвятили розповіді про долі учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: розповіли про перших героїв-ліквідаторів, про участь пожежних та військових. Та ніщо не може порівнятись із розповіддю очевидця даних подій, тому учні запросили на захід  Валерія Івановича Суханова, який розповів дітям картину власних спостережень за подіями 26 квітня 1986 року. Також на заході були передбачені відео сюжети, які підкреслюють трагічність подій Чорнобильської катастрофи.