• Дата: 22-05-2017, 14:39
22-05-2017, 14:39

Пишаємось своїми досягненнями!

Пишаємось своїми досягненнями!20 травня в загальноосвітній школі № 5пройшла щорічна Церемонія нагородження  обдарованої шкільної молоді: інтелектуальної еліти, творчих обдарувань та спортсменів школи.  Це учні, які протягом року принесли до шкільної скарбнички досягнень  свої перемоги. Дякуємо їм та їхнім педагогам-наставникам за плідну працю, талант та завзятість. Бажаємо здоров’я та сил для подальших звершень.

• Дата: 22-05-2017, 13:11
22-05-2017, 13:11

Всесвітній день вишива́нки

Всесвітній день вишива́нкиВсесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

• Дата: 22-05-2017, 13:06
22-05-2017, 13:06

21 травня, неділя День пам’яті жертв політичних репресій

21 травня, неділя День пам’яті жертв політичних репресійЦей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву "День пам’яті жертв голодомору", відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади.