Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Пишаємось своїми досягненнями!
Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)
Информация к новости
  • Просмотров: 2510
  • Автор: adminrpv
  • Дата: 22-05-2017, 14:39
22-05-2017, 14:39

Пишаємось своїми досягненнями!

Категория: Школьная жизнь

20 травня в загальноосвітній школі № 5пройшла щорічна Церемонія нагородження  обдарованої шкільної молоді: інтелектуальної еліти, творчих обдарувань та спортсменів школи.  Це учні, які протягом року принесли до шкільної скарбнички досягнень  свої перемоги. Дякуємо їм та їхнім педагогам-наставникам за плідну працю, талант та завзятість. Бажаємо здоров’я та сил для подальших звершень.

Цього року до нагородження були представлені : 

 

Слободянік Дарья, 3-А кл.

1 місце в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, учитель Ольга Михайлівна Бердникович

Суханова Аліна, 4-Б кл.

  Переможець творчих робіт проведених в рамках тижня енергозбереження,

  призер у міських змаганнях з початкового технічного моделювання,

  переможець  міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край»

Цивковська Софія 3-В кл.

Учасник виставки малюнків «Зима очима дітей» та активна участь у житті школи

Балазан Вікторія, 3-Акл.,

Гавшина Софія 3-А кл.,

Рубан Мілена 2-А кл.,

Переможці міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край»

Шестакова Поліна 4-В кл.

  Дипломант міського конкурсу-виставки «Різдвяні візерунки,

   призер міських змагань з з початкового технічного моделювання

  учасник виставки малюнків «Зима очима дітей»

3-Б клас

Учасники міського конкурсу класних колективів «Наш клас – наша родина», учитель Оксана Анатоліївна Маслакова

 

 

 

Петровський Іван, 5-Б кл

  1 місце у міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика

  3 місце у обласному етапі конкурсу. Учитель Валентина Анатоліївна Сідашенко

Тішин Олексій ,6-Б кл

  1 місце в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

  1 місце у міському та участь у обласному творчо поетичному конкурсі «Майстер слова» Учитель Валентина Анатоліївна Сідашенко

Бурлака Андрій  6-А кл.

3 місце у міській олімпіаді з математики, учитель Наталія Василівна Пахомова

Ковальчук Софія, 5-Б кл

1 місце в міському конкурсі знавців  української мови імені Петра Яцика. Учитель Валентина Анатоліївна Сідашенко

КайданЄлизавета, 7-А кл

  1 місце у міській олімпіаді з математики, учитель Віра Леонідівна Яровенко.

  3 місце у міській олімпіаді з біології, учитель Тетяна Володимирівна Горєлікова

Чуйко Віктор, 7-А кл.

1 місце у міській олімпіаді з математики, учитель Віра Леонідівна Яровенко

Лоскутова Анастасія, 7-Б кл.

Переможець національно-патріотичної пісні «Пісня-душа» та активна участь у житті школи

Страхова Ольга, 5-А кл

Переможець фестивалю-конкурсу м.чої творчості «Перлини України «та учасник обласного етапу .

Бондаренко Аліна, 6-Б кл.

Переможець міського конкурсу стінгазет «Екологія починається з мене!» та учасник обласного етапу.

Фефілова Марія, 6-В кл

Переможець міської виставки-конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай та люби свій край»

Пономарьова Анна,

Місюна Роман 5-А кл,

Ковшов Микита 7-А кл

Отримали 2 командне місце у міському шаховому турнірі «Біла тура»

CуковаОлександра,

Кіселькова Дар’я,

Савенко Софія,

Новакова Ганна,

Стецюра Каміла,

Чістіліна Софія 6-А кл.

Учасники міського фестивалю «Шпак-хауз» та активна учасники в житті школи.

Савенко Софія 6-А кл

Висловлюється  подяка за участь в Обласній акції «День пам’яті жертв голодоморів та активне вивчення історії рідного краю»

Склярова Ангеліна,

Патратій Назарій,

Кіселькова Дар’я, 6-А кл

Посіли 2 місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» у номінації «Література»

Іванова Олена, 8-Б кл.

  1 місце у міській та 2 місце в обласній олімпіаді з хімії,

  1 місце у міській  та обласній олімпіаді з біології, учитель Ірина Михайлівна Малкова.

  1 місце у міській олімпіаді з історії, учитель Світлана Василівна Бєлякова.

 1 місце у конкурсі м..Т.Г. Шевченка,

 2 місце у міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, учитель Яна Ігорівна Суліма.

  2 місце у міській олімпіаді з російської мови, учитель Світлана Володимирівна Новосельцева

Челов’ян Софія, 8-Б кл.

  1 місце у міській олімпіаді з німецької мови, учитель Ірина Миколаївна Кушнир,

  2 місце у міській олімпіаді з англійської мови, учитель Тетяна Іллівна Волкова,  

  дипломант міського фестивалю «Пам’ять священна», присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні та активна участь у житті школи

Корепанова Дар’я, 8-Б кл

1 місце в міській олімпіаді з інформаційних технологій. Учитель Ганна Юріївна Лопанська

Титаренко Катерина, 8-А кл

3 місце у міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Світлана Миколаївна Осадча

Карпенко Олег, 9-А кл

2 місце у міській олімпіаді  з історії, учитель Ірина Сергіївна Лістрова

Бережний Єгор, 9-Б кл.

  2 місце у міській олімпіаді  з математики, учитель Наталія Іллівна Колеснікова,

  2 місце у міській олімпіаді з біології, учитель Тетяна Володимирівна Горєлікова

Логвінов Олександр, 9-Б кл.

3 місце у міській олімпіаді з англійської мови, учитель Тетяна Олександрівна Кільган

Ткаченко Марія, 9-Б кл.

3 місце у міській олімпіаді з російської мови, учитель Алла Анатоліївна Рубан

Холодков Даніл, 10-А кл.

  2 місце у міській олімпіаді  з математики, учитель Володимир Олексійович Овчінніков

 2 місце у міській олімпіаді  з географії, учитель Аделіна Миколаївна Сєдих

  3 місце у міській олімпіаді  з фізики, учитель Тетяна Андріївна Костенко

Бойко  Максим, 10-А кл.

3 місце у міській олімпіаді з англійської мови, учитель Тетяна Олександрівна Кільган

Конопля Дарина, 9-А кл.

Гран-прі конкурсу національно-патріотичної пісні «Пісня-душа» та активна участь у житті школи

Осадча Єлизавета , 9-Б кл.

Переможець творчих робіт проведених в рамках тижня енергозбереження та активна участь у житті школи

Голумбієвський Сергій, 10-А кл.

Активна участь у житті школи

Жук Олеся,

Попова Діана,

Міляновська Аліса,

 

Дипломанти міського фестивалю «Пам’ять священна», присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні, активна участь у житті школи

 

Сукова Марія, 11-Б кл.

1 місце у міській  та 3 в обласній олімпіаді з біології, учитель Ірина Михайлівна Малкова та активна участь у житті школи

Качулін Єгор, 11-Б кл.

2 місце у міській олімпіаді  з математики, учитель Наталія Ігорівна Клочко

Собко Анастасія, 11-Б кл.

  3 місце в міській олімпіаді з хімії, учитель Вікторія Вікторівна Волосухіна,

  2 місце у міській олімпіаді з російської мови, учитель Яна Ігорівна Суліма.

Мирик Марина, 11-А кл

3 місце у міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, учитель Наталія Ігорівна Тесленко та активна участь у житті школи

СеменоваВалерія 11-А кл.

2 місце у міській та 3 місце в обласній олімпіаді з англійської мови, учитель Тетяна Іллівна Волкова

Зубкова Валерія, 11-А кл.

3 місце у міській олімпіаді з технологій, учитель Світлана Миколаївна Осадча

Соколова Олена,

Мирик Марина,

Сєдих Каміла,

Пашуль Анжеліка, 11-А кл

Переможці регіонального етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина – Україна» та активні учасниці в житті рідної школи

Слищенко Руслан, 11-Б кл.

2 місце в міській олімпіаді з хімії, учитель Вікторія Вікторівна Волосухіна, 2 командне місце у міському шаховому турнірі «Біла тура» та активна участь у житті школи.

Дальська Софія, 11-А кл

1 місце в міській олімпіаді з інформаційних технологій. Учитель Василина Геннадіївна Токар.

 

 

 

 

  Сборная команда 5-6 классов по футболу «Школьная лига»  - 1 место в городских, областных и приняли участие во всеукраинских соревнованиях, которые проходили в Киеве: Петровский Иван, Ломакин Богдан, Погосян Герман, Вербоноль Александр 5-Бкл., Степанченко Станислав 5-Акл., Ковалев Давид 6-А кл.

     Тренер Сергей Александрович Бочаров.

  Сборная команда 5 классов - 1 место в городских и 2 место на областных соревнований «Веселые старты»:  Петровский Иван, Погосян Герман, Володченко Анастасия, Ковальчук София, Матвийчук Анна 5-Бкл., Степанченко Станислав, Нетименко Эдуард, Новосельцев Аркадий 5-Акл., Воронова Полина, Вялкова Виктория 5-В кл.                                                          Тренер Сергей Александрович Бочаров.

  Сборная команда 6 классов по мини-футболу - 1 место в городских соревнованиях.

      Степанченко Станислав 5-А кл., Шигин Никита, Варганов Никита, Федорченко Артем, Тишин Алексей 6-Б кл., Гузеев Илья, Назаренко Илья 6-В кл.                                                                                                           Тренер Сергей Александрович Бочаров.

  Сборная команда 7 классов по мини-футболу -  2 место на городских соревнованиях.

                    Степанченко Александр, Ковшов Никита, Пристинский Кирилл, Черкасов Лев, Соколов               

                    Игорь 7-А кл., Абрамов Артем 7-Бкл, Копыленко Давид, Сидоренко Богдан 7-В кл.                            

                    Тренер Алексей Иванович Кувичинский.

  команда парней 2003 года рождения -  заняла 1 место в городских и 2 место в областных соревнованиях по волейболу: Якимишин Иван, Духанов Илья 8-Б кл., Рагулин Данил, Гребец Андрей, Копыленко Давид 7-В кл., Степанченко Александр, Ковшов Никита, Соколов Игорь, Черкасов Лев 7-А кл.                                                                                                          Тренер Алексей Иванович Кувичинский.

  команда девушек 2003 года рождения -  1 место в городских и 3 место в зональных областных соревнованиях по волейболу: Горенкова Мария, Муха Виктория, Юпко Анна    7-А кл., Гонтар Ярослава, Дубинина Дарья, Сандульская Светлана 7-В кл, Лоскутова Анастасия 7-Б кл., Клипперт Мария, Савченко Елизавета, Перлык Дарья, Акованцева  Валентина, Сазонова Татьяна 8-А кл, Черкашенинова Виолетта 9-Б кл.                                                   Тренер Алексей Иванович Кувичинский.

   Наша команда «Завзяті козаки», заняла 2 место в городской военно-патриотической детско-юношеской игре «Джура»:Якимишин Иван, Духанов Илья 8-Б кл., Перлык Дарья, Федотенко Дарья 8-А кл., Степанченко Александр, Соколов Игорь, Пристинский Кирилл, Ковшов Никита 7-А кл, Гребец Андрей 7-В кл, Черкашенинова Виолетта 9-Б кл. Тренер Сергей Александрович Бочаров.

  Сборнаякоманда  школы - 1 место в городской соревнованиях «Олімпійське лелеченя»:Гонтар Ярослава, Дубинина Дарья, Рагулин Данил, Усачева Ксения 7-В кл., Горенкова Мария, Муха Виктория, Ковшов Никита, Пристинский Кирилл, Степанченко Александр    7-А кл., Ковалев Давид 6-А кл., Духанов Илья 8-Б кл., Титаренко Максим 8-В кл., Перлык Дарья 8-А кл., Черкашенинова Виолетта 9-Б кл.                                                                                    Тренер Алексей Иванович Кувичинский.

  сборная команда девочек 2001 года рождения по волейболу - 3 место в городских соревнованиях: Головко Марина, Головко Ирина, Федорец Ева 10-А кл., Чумак Анна, Эйзенгравдин Кристина, Кулик Екатерина 10-Б кл., КрасковскаяЕсения 9-А кл, Соколова Елена 11-А кл.                                                                                                                                           Тренер Алексей Иванович Кувичинский

   Команда юношей - 3 место в общекомандном зачете городского этапа во Всеукраинской спартакиаде среди допризывной молодежи: Сафонов Максим, Малеваный Ярослав, Серпутович Максим, Громов Кирилл,  Слыщенко Руслан 11-Б кл., Стасенко Валентин, Давыдов Кирилл, Пушкаренко Денис 11-А кл., Плохих Владимир 10-Б кл., Голумбиевский Сергей 10-А кл., Лемишко Антон 9-Б к.                                                                                                     Тренер Сергей Александрович Бочаров.

  Духанов Илья, ученик 8-Б класса - 2 место в городских соревнованиях по легкой атлетике бег 60м

  Перлык Дарья- 8-А класс- 3место в городских соревнованиях по легкой атлетике бег 60м.

  КрасковскаяЕсения - 9-А кл., Семейко Максим, Черкашенинова Виолетта 9-Б кл.-    2 место в смешаной эстафете по легкой атлетике бег 60м среди 9 классов.

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

Пишаємось своїми досягненнями!

 

 

 

 



Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Карта посетителей

    free counters

___________

Архiв новин

Февраль 2021 (10)
Январь 2021 (15)
Декабрь 2020 (15)
Ноябрь 2020 (15)
Октябрь 2020 (23)
Сентябрь 2020 (9)