Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Продовжуємо впровадження STEM-освіти в навчально-виховний процес
  • Дата: 17-12-2020, 11:51
17-12-2020, 11:51

Продовжуємо впровадження STEM-освіти в навчально-виховний процес

11 грудня 2020 року в рамках впровадження STEM-освіти в навчально-виховний процес для учнів 7-х класів був проведений захід Світове кафе «Straighttothefuture».

Зустріч розпочалась з ранкової зустрічі. Школярам було запропоновано, обробляючи руки антисептиком, назвати правила карантину. А потім в зворотному напрямку назвати ім’я та побажання здоров’я.Згодом учні жеребкуванням були об’єднані в зони «Помаранчева», «Жовта» та «Зелена».

Далі групи розійшлись по «столикам» (де знаходились учні 9-их, 10-их та 11-их класів): «Вірусолог», «Економіст», «Історик», «Психолог», «Поліцейський», «Дисциплінарний сектор». Спікери протягом 5-7 хвилин проводили евристичну бесіду з командами.

По закінченню бесід спікерів за «столиками» учасники отримали завдання, кінцевим результатом якого став проєкт «Моє життя після карантину». Час виконання – 30 хвилин.

Фінальна частина була представлена презентацією власних групових проєктів та запечатуванням капсули часу.

Учасники отримали задоволення та маленькі подарунки!

Дякуємо всім за участь! Будьте здорові!

Архiв новин

Январь 2021 (9)