• Дата: 6-11-2019, 09:19
6-11-2019, 09:19

«STEAM-Autumn 2019»

Категория: Scientific Summer School

02 листопада 2019 року в стінах Слов’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 у рамках впровадження STEM-освіти в школах України було проведено «STEAM-Autumn 2019». Учасниками заходу були учні 2 – 5 класів, які знайомилися з поняття «Енергія» з точки зору різних навчальних дисциплін на різних освітніх ланках та створювали власні міні-проєкти.

Уперше до STEM-активностей були залучені діти 6, 8, 11 класів, які виконували обов’язки тьютерів, асистентів та наставників.

Школярі 2 – 5 класів були об’єднані в чотири групи: «Sun», «Water», «Plant»,«Wind», наставниками яких були учні 6 класів.

Захід був виконаний у форматі навчально-дослідницьких локацій. На кожній з яких вчителі та учні 8 та 11 класів презентували навчальні матеріали з теми «Що таке енергія?», враховуючи різні вікові категорії школярів. На кожній локації діти створювали власні проєкти, які презентували на «ФестиваліSTEM-ідей», пояснюючи гостям елементи та принципи роботи проєктів.

На перервах між локаціями учням були запропоновані рухливі ігри, «Повтори рух», «Actiongame». До активностей були залучені всі діти, ніхто не лишився осторонь.

Завершився захід флешмобом.

Діти отримали багато позитивних вражень та нових знань!

«STEAM-Autumn 2019» «STEAM-Autumn 2019» «STEAM-Autumn 2019» «STEAM-Autumn 2019» «STEAM-Autumn 2019» «STEAM-Autumn 2019»