Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Єдиний урок англійської мови
  • Дата: 27-04-2018, 11:35
27-04-2018, 11:35

Єдиний урок англійської мови

23 квітня 2018 року у Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся Єдиний урок англійської мови, присвячений 402-річчю дня смерті відомого поета та драматурга Вільяма Шекспіра. Вчителі англійської мови Волкова Т. І., Висоцька Н. Л., Кушнір І. М. та Плутенко К. В. провели тематичні уроки та позакласні виховні заходи. До участі були залучені учні 6-Б, 7-Б, 8-Б, 9-Б, 9-В, 11-А та 11-Б класів. Були використані різноманітні традиційні та нетрадиційні форми роботи з метою допомогти учням різних вікових категорій ознайомитися з біографією та особливостями творчої діяльності Шекспіра. Основна мета цього заходу – сприяння розвитку мовної культури учнів школи та підвищення мотивації до вивчення англійської мови.