Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Відзначили День Соборності.
  • Дата: 22-01-2021, 20:03
22-01-2021, 20:03

Відзначили День Соборності.

22 січня по класах дистанційно було проведено низку заходів, приурочених Дню Соборності України.

В одному з класів розмова почалась з казки про віник(так, так, саме про віник), – де батько попросив синів переламати віник, розібравши його на лозинки. Це було зробити не важко, бо лозинки не разом. Діти зробили висновок, що і з державою також.  Треба бути єдиними, працювати та вчитись, щоб зміцнювати її.

В усіх класах в залежності від віку учнів були запропоновані до перегляду відео, презентації, мультфільми, анімаційні фільми, а потім відбулось обговорення побаченого.

Учителі початкової школи запропонували дітям вікторини «Моя країна - Україна». А в 1-Б класі команди збирали на ваги (завдяки вчителю) жовті та блакитні фігурки за правильні відповіді.

В 4-В було запропоновано провести флешмоб «Дарую своє серце Україні», який підтримали майже всі учні класу.

В 2-Б написали диктант «Пишаюся Україною». Учні створювали листівки, колажі, малювали  малюнки.

Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності. Відзначили День Соборності.