Офіційний сайт школи №5 » Новини » всеукраїнський конкурс есеїв «Як ЗМІ змінили моє місто/село/громаду»
  • Дата: 28-01-2022, 09:44
28-01-2022, 09:44

всеукраїнський конкурс есеїв «Як ЗМІ змінили моє місто/село/громаду»

Для участі у конкурсі учням потрібно завантажити свій твір українською мовою на вебплатформу, створену спеціально для проєкту. Знайти її можна тут:

Взяти участь у конкурсі

Конкурс триває до 31 січня (23:59), після чого журі обере серед учнів п’ятьох фіналістів, які уже у лютому отримають сертифікати на 2000 гривень для купівлі бажаної техніки або ж спеціальні подарунки від LITOSVITA.
Фіналістів конкурсу обиратимуть:
  • Андрій Любка (письменник, перекладач);
  • Ольга Перехрест (журналістка, редакторка спецпроєктів у «The Ukrainians»);
  • Тетяна Терен (журналістка, виконавча директорка Українського ПЕН);
  • Ганна Улюра (критикиня, літературознавиця).
Згодом роботи п’ятьох переможців проєкту буде відправлено на відбір Конкурсу професійної журналістики «Честь професії» і вже у травні 2022 року один із них отримає відзнаку у спеціальній категорії конкурсу.
Проєкт реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки Міністерства Закордонних Справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.