Офіційний сайт школи №5 » Новини » «Дієва профілактика» – дієвий проєкт!
  • Дата: 18-06-2021, 09:36
18-06-2021, 09:36

«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!

«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!

У 2020-2021 навчальному році школа працювала над впровадженням проєкту «Дієва профілактимка». Вибір – 8 – це один з розділів проєкту, який розрахований для учнів 8 класів.  Були і інші проєкти, в яких зустрічались теми профілактики шкідливих звичок, асоціальних явищ, насильства. Але цей проєкт дійсно був ДІЄВИМ. Адже, дуже гарна ідея створити команду тренерів саме з працівників поліції та педагогів. Адже кожен з них був компетентним у своїй сфері діяльності, завдяки чому діти отримували 100 % правильної інформації.

Протягом реалізації проєкту було розглянуто наступні теми:

1. Відповідальний вибір
  2. Ризики
  3. Що ми знаємо про наркотики
  4. Обережно! Злочин!
  5. ВІЛ/СНІД: виклики та подолання
  6. Поведінка в ситуації вибору
  7. Твоє майбутнє. Повага.
  8. Норми поведінки
  9. Мої наміри та зобов’язання.

Під час проведення занять увагу приділяли активним  формам роботи, адже саме вони примушують учнів «прожити», «програти», проаналізувати, знайти рішення. Наші учні протягом занять приміряли різні соціальні ролі. Дуже сподобались їм діалоги «Умій сказати НІ!». Багато емоцій, роздумів, сперечань викликало робота в групах – «Що ми знаємо про наркотики, алкоголь, тютюн», «Шкода від злочину», «Гра «Володар кілець» при вивченні питання ВІЛ/СНІД , «Стилі поведінки».

Сподіваємось, що ми в останнє ще зустрінемось із нашими невгамовними, активними, творчими, а часом такими мудрими та дорослимидітьми.Наступного року ми будемопродовжуватипрацювати з іншимидітьми. А за ініціативоювосьмикласників, буде створено групуволонтерів, якібудутьдопомагати у проведенні занять длояучнівмайбутніх 5 та 8 класів.

Щиро дякуємо авторам проєкту за цікавий та змістовний матеріал.

«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!«Дієва профілактика» – дієвий проєкт!