• Дата: 14-12-2020, 08:55
14-12-2020, 08:55

«Вибір - 8»

10 грудня  командою тренерів міста Слов’янська було проведено перше заняття за програмою «Вибір - 8», в якому взяло участь понад 40 восьмикласників. Протягом зустрічі були порушені важливі питання життєвого вибору, алгоритму прийняття правильних життєвих рішень, визначені критерії, які можуть впливати на вибір.

Та не менш важливим вважаємо, що в класних колективах було створено сприятливу для спілкування атмосферу. Діти, в основному, відчували себе вільно, буливідкритими, активними у спілкуванні. Деякі з присутніх почали своїактивності у другійполовинітренінгу. Сподіваємось, щоцесаме наша зустріч «розбудила» в них бажанняговорити та бути почутими.

Найбільше емоцій викликала вправа «Енерджайзер», яка справді стала «зарядкою» для дітей на весь період заняття.  Під час знайомства учасники тренінгу використовували багато позитивних, приємних слів для характеристики своїх однолітків.  По хорошому здивували нас правила, які пропонували учні для проведення занять.

Тож, старт проєкту «Вибір - 8» вважаємо вдалим. Сподіваємось, що перебіг і надалі буде цікавим, змістовним, потрібним. http://choiceyouth.org/

«Вибір - 8» «Вибір - 8» «Вибір - 8» «Вибір - 8» «Вибір - 8» «Вибір - 8» «Вибір - 8»