Офіційний сайт школи №5 » Новини » Проект «Дієва профілактика» тільки в нас!
  • Дата: 14-12-2020, 08:50
14-12-2020, 08:50

Проект «Дієва профілактика» тільки в нас!

Проект  «Дієва профілактика» тільки в нас!

Реалізується лише в п’яти містах України: Арциз та Білгород-Дністровський (Одеська область), Краматорськ та Слов’янськ (Донецька область), а також Корюківка (Чернігівська область). Його впровадження проходить  за підтримки Посольства США в Україні.

Пишаємось тим, що в Слов’янську проєкт реалізовується в ЗОШ № 5.

Тренери (команда включає педагога та працівника поліції) опановують програму «Вибір - 8», яка включає дуже важливі для життя підлітків питання вибору  - способу життя, майбутнього. Протягом занять буде порушено питання про ризики, норми поведінки, повагу та самоповагу, наміри та зобов’язання, профілактики асоціальних явищ та злочинності.

Команда Слов'янська

Ну що, давайте знайомитись! Це Шушпанов Дмитро. Він же 5 років працює в патрульній поліції, з яких рік займається попередженням правопорушень серед молоді на посаді старшого інспектора відділення зав’язків з громадськістю. Дмитро за активний спосіб відпочинку, переважно пов'язаний зі спортом! А його життєвим правилом є: «Щоб не сталося, завжди говори правду!»

Пані Вікторія Василина-Тимофєєва є досвідченим педагогом, бо вже 24 роки працює у школі. Вона вважає, що успішне навчання повинне бути цікавим, а «боятись», не дорівнює «поважати». А повага для позитивного результату необхідна.

Разом – вони активна та успішна команда тренерів зі Слов’янська, що з зацікавленістю опановують програму проєкту «Дієва профілактика».