Офіційний сайт школи №5 » Новини » ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ
  • Дата: 24-05-2023, 16:01
24-05-2023, 16:01

ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

Не залишився осторонь і колектив нашої школи.

Для учнів початкової школи були проведені інформаційні пятихвилинки «Історія Дня Героя». Діти почули розповідь з супутньою презентацією щодо виникнення та відзначення пам’ятої дати, взяли участь у діалозі щодо того хто такі герої.

Для учнів середньої ланки було проведено уроки мужності «Герої моєї школи», де було висвітлено інформацію про учнів та батьків учнів школи - борців за незалежність, учасників АТО 2014 року, учасників бойових дій 2022-2023, в тому числі і загиблих.

Учні старшої школи взяли участь у відкритому мікрофоні «Герої: від витоків до сьогодення»

Учні озвучували підготовлену ними інформацію стосовно героїв історії та сьогодення, проводили паралелі, визначили якості справжнього героя.