Офіційний сайт школи №5 » Новини » ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо.
  • Дата: 26-04-2024, 15:44
26-04-2024, 15:44

ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо.

26 квітня 1986 року сталась катастрофа на Чорнобильській атомній станції. Тоді радіоактивний викид силою 300 Хиросім назавжди змінив долі мільйонів людей, довкілля та історію.Понад 130 тисяч людей було евакуйовано із зони ураження, ліквідовувати наслідки аварії відправили 600 тисяч. Десятки людей загинули від променевої хвороби, тисячі — через віддалені наслідки опромінення.

Чорнобильська катастрофа перевернула з ніг до голови увесь світ, не лише зламала життя сотень тисяч людей, а і назавжди змінила ландшафт величезної території, яка постраждала від радіоактивного забруднення.

Людей із неї відселили, щоб захистити їх від забруднення, а землі переважно законсервували. Колектив навчального закладу традиційно згадали про цю страшну дату в історії нашої країни, провівши низку заходів для учнів різних вікових категорій

ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо. ЧОРНОБИЛЬ: пам'ятаємо.