Офіційний сайт школи №5 » Новини » Користування мобільними телефонами під час освітнього процесу
  • Дата: 9-09-2021, 08:55
9-09-2021, 08:55

Користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

користування мобільними телефонами

під час освітнього процесу

в Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5

Слов’янської міської ради Донецької області

1. Загальні положення

1.1.   Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в  (далі — Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі — учасник освітнього процесу).

1.2.   Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.

1.3.   Заклад не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

1. 2.      Умовикористуваннямобільними телефонами

2.1.   У приміщенні та на території закладу обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.

2.2.   Під час уроків і навчальних занять мобільний телефон дозволяється використовувати, якщо це передбачено учителем в структурі уроку (виконання он-лайн завдань, пошук інформації в Інтернеті, читання QR-кодів, робота на дистанційних платформах).

2.3.   Учасники освітнього процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.

2.4.   Учасникам освітнього процесу заборонено:

-     слухати радіо та музику в закладі без навушників;

-     пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів;

-     свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

1. 3.      Відповідальність

3.1.   За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я , оголошується зауваження (з написанням пояснювальної).

3.2.   У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації закладу та повернення батькам учня.