• Дата: 26-02-2018, 18:37
26-02-2018, 18:37

„Одна Батьківщина, і двох не буває…”

„Одна Батьківщина, і двох не буває…”22 лютого в загальноосвітній школі № 5 пройшло свято „Одна Батьківщина, і двох не буває…”, який підготували учні 1-А класу на чолі з учителем Гончаровою Ларисою Ананієвною. Під час свята згадали славетну історію нашої країни, яскраві традиції, смачні страви. Глядачі отримали позитивні емоції від почутих чудових пісень, краси українського танцю, прекрасної мелодійной української мови, яку продемонстрували наші учні, від колоритних костюмів.

• Дата: 26-02-2018, 15:34
26-02-2018, 15:34

„Небесна сотня у вирій полетіла…”

„Небесна сотня у вирій полетіла…”Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю, країна гарячої любові до народу, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

• Дата: 26-02-2018, 13:31
26-02-2018, 13:31

Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.

Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.Останнім часом найважливішим питанням є правила поводження з незнайомими та вибухонебезпечними предметами. В ЗОШ № 5 постійно проводиться робота з інформування школярів з приводу дій у разі виявлення подібних предметів.

14 та 15 лютого за участю інспекторів МНС та Ювенальної превенції для учнів було проведено роз’яснювальну роботу з приводу мінної небезпеки, порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, наведені приклади неправильного поводження підлітків із вибухонебезпечними предметами та загрози життю.