Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.
  • Дата: 26-02-2018, 13:31
26-02-2018, 13:31

Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.

Останнім часом найважливішим питанням є правила поводження з незнайомими та вибухонебезпечними предметами. В ЗОШ № 5 постійно проводиться робота з інформування школярів з приводу дій у разі виявлення подібних предметів.

14 та 15 лютого за участю інспекторів МНС та Ювенальної превенції для учнів було проведено роз’яснювальну роботу з приводу мінної небезпеки, порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, наведені приклади неправильного поводження підлітків із вибухонебезпечними предметами та загрози життю.

Ця робота проводилась із демонстрацією макетів мін, снарядів, що робило розповідь більш цікавою та зрозумілою.

Дякуємо працівникам МНС та Ювенальної превенції за проведений захід.

Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.Безпека життя дитини – це одне з пріоритетних завдань школи.

Октябрь 2018 (5)
Сентябрь 2018 (5)