Школа 5 Славянск » Новости, события, объявления » Будьте здорові! Гриби: і корисно, і небезпечно!
  • Дата: 7-11-2017, 14:49
7-11-2017, 14:49

Будьте здорові! Гриби: і корисно, і небезпечно!

Категория: Новости, события, объявления

В осінній час дуже багато родин проводить вільний час на природі, збираючи гриби.

Але, нажаль, трапляються випадки неправильного збору, наслідками чого є харчове отруєння. Тому, з метою попередження подібних випадків  в нашій школі завжди проводиться профілактична робота. Цього року  з пропозицією провести спільні заходи на цю важливу та болючу тему виступили представники Краматорського ландшафтного парку.

Для   найбільш яскравого сприйняття матеріалу учням 6 класів було показано відеоматеріали щодо отруєнь грибами, ягодами, кореневищами, а потім проведено вікторину. Така форма роботи дозволяє сприйняти інформацію та використовувати її у повсякденному житті.

Дякуємо працівникам Краматорського ландшафтного парку за співпрацю та прекрасні корисні цікавинки надані нашим дітям.

Декабрь 2017 (3)
Ноябрь 2017 (6)