Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » „Одна Батьківщина, і двох не буває…”
  • Дата: 26-02-2018, 18:37
26-02-2018, 18:37

„Одна Батьківщина, і двох не буває…”

22 лютого в загальноосвітній школі № 5 пройшло свято „Одна Батьківщина, і двох не буває…”, який підготували учні 1-А класу на чолі з учителем Гончаровою Ларисою Ананієвною. Під час свята згадали славетну історію нашої країни, яскраві традиції, смачні страви. Глядачі отримали позитивні емоції від почутих чудових пісень, краси українського танцю, прекрасної мелодійной української мови, яку продемонстрували наші учні, від колоритних костюмів.

Все свято супроводжувалось атмосферою щирості, доброзичливості, адже саме такими рисами наділені українці.

Дякуємо учителю за підготовку та проведення заходу, а батькам за творчу співпрацю. Всім бажаємо подальших успіхів та натхнення.

„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”„Одна Батьківщина, і двох не буває…”