Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Доброта врятує світ.
  • Дата: 3-04-2018, 09:30
3-04-2018, 09:30

Доброта врятує світ.

Категория: Життя школи, Фотоальбом

Команда учасників військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стала ініціатором проведення шкільної доброї справи – допомоги дітям «сірої зони». Через дорослих – працівників школи дізнались, що серед батьків є волонтери та під час розмови зрозуміли, чого саме потребують їх однолітки, які живуть на лінії розмежування. Підготували оголошення, з яким пройшли по класах, розповідаючи про необхідність такої доброї справи. Через класних керівників передали інформацію для батьківських зборів. Тож, триває збір канцелярських товарів, книжок, іграшок, які будуть передані дітям, що їх потребують. Наші подарунки, сподіваємось, принесуть їм позитив, посмішки та гарний настрій.

Всіх небайдужих просимо приєднуватись до акції та приносити до школи вищеперераховані речі. Дякуємо!

Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ. Доброта врятує світ.