Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом.
  • Дата: 23-04-2018, 11:37
23-04-2018, 11:37

Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом.

Категория: Життя школи, Фотоальбом

Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Так було колись і так залишилось. Нас не потрібно вчити про її необхідність, про її важливість, про її цінність. Все зрозуміло само собою. Ми не можемо жити без інших, а інші потребують нас.

Ми слідкуємо за подіями, які відбуваються на сході нашої країни останні 4 роки. Нам боляче усвідомлювати, що багато дітей, які залишились на окупованій території чи території розмежування останнім часом не мають можливості отримати повноцінну освіту, розвиватись. На жаль, вони не мають можливості придбати книжки чи іграшки, зошити чи кольоровий папір, фарби чи пластилін. Тому, виникла ідея подарувати часточку своєї душі, тепла дітям «сірої» зони, передавши їм ці необхідні речі та таким чином викликати в них позитивні емоції, посмішки, віру у краще.

Свою добру справу ми назвали «Добро без кордонів», тому що вважаємо для доброти, милосердя та взаєморозуміння не може бути перепон. І якщо людина прагне досягти будь-чого, то вона обов’язково досягне бажаного результату.

Мета нашої справи - привернути увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки, розвивати почуття поваги та взаємодопомоги ближньому.

Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом.