Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ.
  • Дата: 4-01-2018, 11:30
4-01-2018, 11:30

28 грудня делегація учнів, батьків та учителів Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відвідала столицю нашої країни – місто Київ.

Нам було запропоновано оглядову автобусну екскурсію містом, в ході якої надана інформація про пам’ятки історії Києва, видатних людей, навчальні заклади, заклади культури та мистецтва.

Найцікавішим у подорожі було відвідування фабрики ялинкових іргашок, що знаходиться під Києвом у с. Клавдієве-Тарасове. Екскурсанти на власні очі побачили як просте скло перетворюється на кульку, як наноситься фарба та малюнок на іграшку. Зауважимо, що все це робиться вручну!

Також на території фабрики є музей ялинкових прикрас, в якому зібрані екземпляри іграшок, які випускала фабрика починаючі з часу її існування – 1947 року, іграшки – подарунки інших країн світу та іграшки, на яких зображені копії картин видатних художників у мініатюрі.

По закінченні екскурсії фабрикою діти та дорослі взяли участь у майстер-класі із розпису ялинкової іграшки, власноруч розмальовану іграшку учасники майстер-класу взяли із собою на довгу згадку про цікаву мандрівку.

А ввечорі ми відвідали Софійську площу, де яскарими вогнями нас зустріла головна ялинка країни.

Море вражень, позитивних емоцій, гариний настрій – ось що привезли екскурсанти з собою із Києва.

Висловлюємо слова вдячності ООО „Турінвест” м Краматорськ та особисто Карпенко Ларису Вікторівну за організацію екскурсії та змістовного дозвілля.

Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ. Делегація учнів, батьків та учителів школи відвідала столицю нашої країни – місто Київ.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)