Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Афганістан: 30 років потому
  • Дата: 4-03-2019, 08:20
4-03-2019, 08:20

Афганістан: 30 років потому

15 лютого, традиційно, в школі проходять заходи, присвячені війні в Афганістані. Цього року учні 11-А класу підготували літературно-музичну композицію «Афганістан: 30 років потому». В своєму виступі підлітки здійснили екскурс в минуле та розповіли історію початку та перебіг тієї «чужої» війни, згадали героїв: генералів та рядових, юних та досвідчених, тих, хто повернувся у далекому 89-му додому, і тих, хто поклав життя, здобуваючи мир на афганській землі. Класним керівником було зіграно болючу роль жінки-матері, яка не дочекалась сина.

З вуст хлопців прозвучали спогади учасників афганської війни.

Згадали і пісні, які співали між боями.

Також старшокласникам було запропоновано перегляд відеофрагментів з подальшим обговоренням.

В усіх класах проведено виховні години.

Торкнулись теми афганської війни і істоорики на своїх уроках.

В шкільній бібліотеці працювала тематична виставка.

Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому Афганістан: 30 років потому