Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Малої академії наук з науково-промислового профілю.
  • Дата: 19-04-2019, 16:58
19-04-2019, 16:58

Малої академії наук з науково-промислового профілю.

06.04.2019 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбулась регіональна конференція Малої академії наук з науково-промислового профілю. Логвінов Олександр, учень 11-Б класу, захищав наукову роботу у секції «Комп’ютерні науки» та посів ІІ місце (наукові керівники Рузавін П.В., Логвінова Д.В.). Карпенко Олег, учень 11-А класу, під керівництвом учителя Лістрової І.С. виборов ІІІ місце у секції «Краєзнавство, етнографія, історія».        Випускники продемонстрували ґрунтовні знання з предметів, вміння презентувати наукову інформацію, донести її до слухачів. Науково-дослідна робота допоможе учням у майбутньому виборі спеціальності. Бажаємо успіхів!

Малої академії наук з науково-промислового профілю.Малої академії наук з науково-промислового профілю.

Апрель 2019 (2)
Март 2019 (3)